Forgotten Tomb

Aşağa gitmek

Forgotten Tomb

Mesaj tarafından Lethe Bir Ptsi Haz. 16, 2008 10:13 pm

Forgotten Tomb 1999 da Kuzey İtalyanın ışık girmemiş yerinden harekete geçti.Herr Morbid (Gitar,Vokal,Davul Programı) ve Torment (Bass) bir araya gelip yeni mizantropik,nefret dolu ve soğuk bir yaratık meydana getirme kararı aldılar. Daha sonralarda Torment provalarda saçmalayarak git gide kafayı üşütmeye ve hayal kırıklıgı yaratmaya başladı.Herr Morbid kendini tecir ettirme kararı alır ve dünyanın materyalini kendi başına yazar .Mayıs 1999 da "Obscra Arcana Mortis" MCD sini kayıt eder , Herr Morbid bu albumde bütün enstrumanları kendisi çalar bu Mcd bir yıl sonra underground piyasaya sürülür. Piyasaya Kendi prodiksiyonu olan Treblinka Prod. adı altında 215 kopya sürer Ve buna Misantropik Hastalıklı Black Metal adını verir.(Mayhem "De Mysteriis Dom Sathanas" daki gibi) bu Mcd Underground piyasayı mafeder ve heryerde olumlu tepkiler alır.

Kuşkusuz Forgotten Tomb tarzını değiştirdikten sonra acemi Misantropik Hastalıklı Black Metal stili biraz daha karanlık ,yavaş,atmosferik ,intaharsal ve olumsuzluk içerek bir hal almaktadır.Ve bundan sonrada Deprisif Dark-Black Metal Era başlamaktadır.2000 Aralıgı sırasında ilk albumun kayıt aşaması başlamaktadır. Haziran 2001 de Muazzam ilk album "Songs to Leave" tamamlanmıştır. Bu albumun sound u biraz burzum,biraz eski katatonia birazda dolorian ı anımsatmaktadır.Lyricler İntahar,Depresyon,Kendikendini sakatlama,nefret ve mizantropi , her gün çekilen ızdırabın zevki ve güçlü silahlarla yapılan intaharları körüklemeyi konu almıştır.Songs to Leave resmi bir şekilde piyasadadır. Temmuzda ise F.T. İsveçli İntahar-Savunucusu Shining in kurmuş oldugu Selbstmord Services le anlaşmıştır.Album dağıtımında baya lanetlikler yaşanmış "Songs to Leave" sonunda Agustos 2002 de yayımlanmıştır.300 tanelik Limited Editionda Mor Vinil şekilde poster vardı.Bu album
intahar fanatiklerine hitap ediyordu ve kendini-yoketmek isteyenlere bildiri niteliği taşıyordu.Medyadaki reaksiyonları tabiki şaşırtıcıydı, FORGOTTEN TOMB egemenliği Black Metal sahnesinde bir devrime yol açtı, ve sadece İtalyanın iyi gruplarından biri oldu.2002 Yazında ex-Shining davulcusu Wedebrand gruba katıldı.

Grup ikinci albumu "Springtime Depression" u Ocak 2003 te İsveç the Abyss stdyolarında kayıt edecek. Birazcık fanatikçe, intaharsal, acımasız ve karanlık olmasına çalışacak. Selbstmord Services 2003 yılı içerisinde bu albümü dağıtacak.

_________________
Black metal ist krieg!..
avatar
Lethe
Üstad
Üstad

Kadın
Mesaj Sayısı : 553
Yaş : 27
Kayıt tarihi : 14/08/07

Kullanıcı profilini gör http://arcanusluciferia.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön Aşağa gitmek

Sayfa başına dön


 
Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz